
Часникосаджалка 4х рядна (ложки стандарт 24,5) (ЧС8)
28 950 ₴
- В наличии
- Код: 13-006
- +380 (66) 872-26-82Сергій
Часникосаджалка 4х рядна (ложки стандарт 24,5) (ЧС8). Агрегатується з мінітракторами. Конструкція причіпного вузла розрахована під кріплення в трьох точках і використання системи гідравлічного підйому. Ґрунт потребує підготовки. Для посадки необхідно використовувати відкалібровані зубки часнику розміром 15-25 мм. Ємність бункера для посадкового матеріалу складає 10 літрів, кількість бункерів – 4 шт. Привод механізму дозування від опорно-приводних коліс.
Для забезпечення стабільної роботи на нерівному ґрунті застосовано двовальну систему механізму дозування з розділеним приводом. Крок посадки у ряді: 110 мм, 125 мм, 140 мм, регулюється зміною передаточного числа на ланцюговому редукторі. Для компенсації довжини ланцюга використано натягувач. Сошник і загортачі регульовані, глибина посадки 60-80 мм. Ширина міжрядь регулюється в межах 200-530 мм.
Ширина колії – 2220 мм. Для розмітки та вирівнювання рядів можна придбати маркер ряду (додаткова комплектація).
Комплектація:
- бункер – 4 шт.;
- транспортер – 4 шт.;
- рама – 1 шт.;
- опорно-приводне колесо – 2 шт.;
- ланцюговий привід – 2 шт.
Габаритні розміри – 2380 1060 970 мм.
Вага – 102,6 кг.
Найменування в прайсі: ЧС8, Часникосаджалка 4-рядна (для мінітрактора).
Інструкція користувача, посилання для завантаження.
Шановні покупці!
1.Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.
2.Наші вироби орієнтовані виключно на індивідуальне використання та не підходять для професійної діяльності у фермерських господарствах.
3.Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Крючков |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 2220 мм |
| Количество обрабатываемых одновременно рядов | 4 |
| Глубина внедрения семян | 80 мм |
| Ширина междурядий | 140 см |
| Объем семенного бункера | 40 л |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2380 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Высота | 970 мм |
| Масса | 102.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество рядов | 4 |
| Об'єм бункера (загальний) | 40 л |
| Глибина посадки | 60-80 мм |
| Ширина колеи | 2220 мм |
| Версія мінітрактора | ДТЗ-244.4 |
| Клас трактора | мінітрактор |
| Крок посадки | 110 мм; 125 мм; 140 мм |
| Розмір зубчиків | 15-25 мм |
- Цена: 28 950 ₴




