
Картоплекопач вібраційний 2-ексцентриковий Zirka-61 (КК8)
9 480 ₴
- В наличии
- Код: 11-005
- +380 (66) 872-26-82Сергій
Картоплекопач вібраційний 2-ексцентриковий «Зірка 61», призначений для використання з важкими мотоблоками потужністю від 8 к. с, оснащеними ремінним приводом і бічним валом відбору потужності. Працювати з механічною копалкою потрібно на знижених обертах. Рекомендована швидкість пересування на важкому ґрунті становить ≥ 2 км/год, на легкому – ≥ 1км/год.
Габаритні розміри вібраційного картоплекопача становлять 760 × 650 × 730 мм. Максимально можливе заглиблення – 20 см. Цього достатньо, щоб якісно викопати картоплю, посаджений вручну або механізованим шляхом. Експлуатувати вібраційну картоплекопалку можна на різних ґрунтах. Важкі ґрунти повинні бути пухкими і добре обробленими. До моменту збору врожаю земля повинна підсохнути, а ділянка має бути очищена від бур'янів.
Вібраційний картоплекопач КК8 складається з рами, активного ножа (лемеша), решета, двох шатунів, двох ексцентриків, натяжного ролика, приводного шківа, коліс і вузла зчеплення. Робота копалки починається з запуском мотоблока завдяки ремінній передачі, яка приводить в дію шатуни з ексцентриками. За грохот і ніж відповідають різні ексцентрики, тому вони рухаються одночасно в зворотно-поступальному порядку. Це забезпечує плавність ходу копалки та якісне викопування картоплі.
Принцип роботи 2-ексцентрикового вібраційного картоплекопача: ніж підрізає шар ґрунту з картоплею, виводить її нагору і скидає на грохот. Решето обтрушує бульби від землі і викидає на рядок.
Вібраційний картоплекопач КК8 дозволяє зібрати більше 90% врожаю картоплі та інших коренеплодів (часнику, цибулі, а також деяких сортів моркви) на площі до 2 га з їх мінімальним пошкодженням.
Картоплекопач складається з:
- рами;
- активного ножа (ширина 390 мм);
- стрясного решета;
- двох ексцентриків;
- шківа;
- натяжного пристрою (для ременя);
- вузла зчеплення;
- коліс.
Габаритні розміри: 760 × 650 × 730.
Вага – 45 кг.
Найменування в прайсі: Картоплекопач вібраційний 2-ексцентриковий Zirka-61, КК8.
Інструкція користувача, посилання для завантаження.
Шановні покупці!
1.Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.
2.Наші вироби орієнтовані виключно на індивідуальне використання та не підходять для професійної діяльності у фермерських господарствах.
3.Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Крючков |
| Страна производитель | Украина |
| Количество рядов подкапывания | 1 |
| Ширина захвата ножа | 39 см |
| Глубина выкапывания | 20 см |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 760 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Высота | 730 мм |
| Масса | 45 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | грохотна |
| Привод | пасовий |
| Версія мотоблока | Zirka-61 |
| Количество рядов | 1 |
| Ширина захоплення | 390 мм |
| Версія мототрактора | Кіт набір Козак |
| Ширина междурядий | 600-700 мм |
| Глибина копання | 200 мм |
| Клас трактора | мотоблок |
- Цена: 9 480 ₴




