
Картоплекопач для мотоблока (КК3)
1 290 ₴
- В наличии
- Код: 11-003
- +380 (66) 872-26-82Сергій
Картоплекопач може агрегатуватися з мотоблоками повітряного або водяного охолодження, а також із мототракторами. Для підключення необхідна відповідна регулювальна (одинарна) зчіпка. Картоплекопач простий у використанні, глибина викопування регулюється.
Стійка картоплекопача виготовлена зі сталевої смуги 10 × 50 × 500 мм. Має 7 отворів діаметром 12,5 мм, під болт М12. Лопата картоплекопалки також виготовлена зі сталі і має товщину 3 мм. Довжина від носика лопати до стійки становить 300 мм. Є підсилювач зі сталевого листа товщиною 4 мм та підошва товщиною 6 мм. У задній частині копалки встановлено вісім зубців. Вони виготовлені зі сталевого прута Ø10 мм. Загальна довжина копалки (від носика лопати до краю зубців) становить 550 мм, її максимальна ширина по крайніх точках – 350 мм.
Вага виробу – 5,9 кг.
Найменування в прайсі: Картоплекопач для мотоблока, КК3.
Шановні покупці!
1.Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.
2.Наші вироби орієнтовані виключно на індивідуальне використання та не підходять для професійної діяльності у фермерських господарствах.
3.Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Крючков |
| Страна производитель | Украина |
| Количество рядов подкапывания | 1 |
| Ширина захвата ножа | 35 см |
| Глубина выкапывания | 20 см |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 10 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 500 мм |
| Масса | 5.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Лапа |
| Версія мотоблока | Zirka-105; Zirka-135; Zirka-61; Мотор Січ; Нева; WM-900 |
| Количество рядов | 1 |
| Ширина захоплення | 350 мм |
| Версія мототрактора | Кіт набір №1; Кіт набір Козак |
| Ширина междурядий | 600-700 мм |
| Глибина копання | 200 мм |
| Клас трактора | мототрактор; мотоблок |
- Цена: 1 290 ₴


