
Картоплекопач для мотокультиватора (КК2)
1 130 ₴
- В наличии
- Код: 11-002
- +380 (66) 872-26-82Сергій
Картоплекопач може агрегатуватися з мотокультиваторами. Для підключення необхідна відповідна регулювальна (одинарна) зчіпка. Картоплекопач простий у використанні, глибина викопування регулюється.
Стійка картоплекопача виготовлена зі сталевої смуги 10 × 40 × 400 мм. Має 6 отворів діаметром 12,5 мм, під болт М12. Лопата картоплекопалки також виготовлена зі сталі і має товщину 3 мм. Довжина від носика лопати до стійки становить 280 мм. Є підошва товщиною 6 мм. У задній частині копалки встановлено вісім зубців. Вони виготовлені з сталевого прута Ø10 мм. Загальна довжина копалки (від носика лопати до краю зубців) становить 500 мм, її максимальна ширина по крайніх точках – 350 мм.
Вага виробу – 4,5 кг.
Найменування в прайсі: Картоплекопач (мотокультиватор), КК2.
Шановні покупці!
1.Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.
2.Наші вироби орієнтовані виключно на індивідуальне використання та не підходять для професійної діяльності у фермерських господарствах.
3.Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Крючков |
| Страна производитель | Украина |
| Количество рядов подкапывания | 1 |
| Ширина захвата ножа | 35 см |
| Глубина выкапывания | 20 см |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 10 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 400 мм |
| Масса | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Лапа |
| Версія мотоблока | Нева; WM-900; Pubert |
| Количество рядов | 1 |
| Ширина захоплення | 350 мм |
| Ширина междурядий | 600-700 мм |
| Глибина копання | 200 мм |
| Клас трактора | мотоблок; мотокультиватор |
- Цена: 1 130 ₴


