
Картоплекопач універсальний (КК1)
1 250 ₴
- В наличии
- Код: 11-001
- +380 (66) 872-26-82Сергій
Картоплекопач може агрегатуватися з мотокультиваторами і мотоблоками. Для підключення необхідна відповідна регулювальна (одинарна) зчіпка. Картоплекопач простий у використанні, глибина викопування регулюється.
Стійка картоплекопача виготовлена зі сталевої смуги 10 × 40 × 500 мм. Має 7 отворів діаметром 12,5 мм, під болт М12. Лопата картоплекопалки також виготовлена зі сталі і має товщину 3 мм. Довжина від носика лопати до стійки становить 210 мм. Є підсилювач зі сталевого листа товщиною 4 мм та підошва товщиною 4 мм. У задній частині копалки встановлено вісім зубців. Вони виготовлені зі сталевого прута Ø10 мм. Загальна довжина копалки (від носика лопати до краю зубців) становить 500 мм, її максимальна ширина по крайніх точках – 280 мм. При важких ґрунтах дане знаряддя полегшить процес викопування за рахунок менш масивного носика лопати.
Вага виробу – 5 кг.
Найменування в прайсі: Картоплекопач універсальний, КК1.
Шановні покупці!
1.Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.
2.Наші вироби орієнтовані виключно на індивідуальне використання та не підходять для професійної діяльності у фермерських господарствах.
3.Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Крючков |
| Страна производитель | Украина |
| Количество рядов подкапывания | 1 |
| Ширина захвата ножа | 28 см |
| Глубина выкапывания | 20 см |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 10 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 500 мм |
| Масса | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Лапа |
| Версія мотоблока | Zirka-105; Zirka-135; Мотор Січ; Нева; WM-900; Pubert |
| Количество рядов | 1 |
| Ширина захоплення | 280 мм |
| Ширина междурядий | 600-700 мм |
| Глибина копання | 200 мм |
| Клас трактора | мотоблок; мотокультиватор |
- Цена: 1 250 ₴


