Плуг ПЛ2 призначений для використання з мотокультиваторами потужністю близько 5 к. с. Плуг приєднується до мотокультиватора за допомогою регулювальної зчіпки.
- Глибина оранки – до 150 мм.
- Ширина захвату плуга – 145 мм.
Корпус плуга суцільнозварний, складається зі стійки, відвала з лемешем, польової дошки і розпірки. Леміш знімний, кріпиться до відвалу двома гвинтами М10.
- Стійка виконана зі смуги 10 × 50 × 500 мм.
- Леміш розміром 5 × 70 × 225 мм, виготовлений зі сталі 45, проходить термообробку.
- Польова дошка 8 × 40 × 420 мм.
- Відвал має габарити 3 × 260 × 440 мм.
- Вага плуга для мотокультиватора ПЛ2 – 5,1 кг.
Найменуваня в прайсі: Плуг-2 (для мотокультиватора), ПЛ2.
Шановні покупці!
1.Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.
2.Наші вироби орієнтовані виключно на індивідуальне використання та не підходять для професійної діяльності у фермерських господарствах.
3.Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Крючков |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 145 мм |
| Глубина обработки | 150 мм |
| Количество рабочих органов | 1 шт |
| Потребность в мощности трактора | 5 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 5.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс | однокорпусний |
| Ширина обработки | 145 мм |
| Глибина оранки | 150 мм |
| Клас трактора | мотокультиватор |
- Цена: 1 300 ₴



