
Фреза Zirka-105 і аналоги (5 секцій) (ФР6)
4 670 ₴
- В наличии
- Код: 05-002
- +380 (66) 872-26-82Сергій
Фреза Zirka-105 і аналоги (5 секцій) (ФР6) агрегатується з мотоблоком Zirka-105. Суцільнозварна, типу «гусячі лапки». Використовується для потужного розпушування ґрунту і знищення бур'янів. Фрези встановлюються парами на вал редуктора мотоблока.
Габаритні розміри втулки:
- діаметр – шестигранник на 32 мм;
- довжина – 60 мм.
Габаритні розміри фрези:
- діаметр – 370 мм;
- довжина – 500 мм.
Вага – 20 кг.
Шановні покупці!
1.Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.
2.Наші вироби орієнтовані виключно на індивідуальне використання та не підходять для професійної діяльності у фермерських господарствах.
3.Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Крючков |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 500 мм |
| Диаметр | 370 мм |
| Версія мотоблока | Zirka-105 |
| Тип фрез | гусячі лапки |
| Розмір втулки | 32 мм (шестигранник) |
| Клас трактора | мотоблок |
- Цена: 4 670 ₴


