Фреза S24 (ФР5) агрегатується з мотоблоками Zirka LX 2040d, «Зубр GN4», WM 900, WM 500.
Конструкція суцільнозварна, типу «гусячі лапки». Використовується для потужного розпушування ґрунту і знищення бур'янів. Фрези встановлюються парою на вал редуктора мотоблока.
Габаритні розміри втулки:
- діаметр: 24 мм;
- довжина: 57 мм.
Габаритні розміри фрези:
- діаметр: 330 мм;
- довжина: 420 мм.
Вага: 16 кг.
Найменування в прайсі: Фреза шестигр. S24 (4 секції), ФР5.
Шановні покупці!
1.Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.
2.Наші вироби орієнтовані виключно на індивідуальне використання та не підходять для професійної діяльності у фермерських господарствах.
3.Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Крючков |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 420 мм |
| Диаметр | 330 мм |
| Версія мотоблока | Zirka LX 2040d; Зубр GN4; WM-900; WM-500 |
| Тип фрез | гусячі лапки |
| Розмір втулки | 24 мм (шестигранник) |
| Клас трактора | мотоблок |
- Цена: 3 750 ₴



