Маска зварювальника GTM Vision хамелеон (SUN7B GTM)
Маска GTM Vision створена для професійного захисту під час виконання зварювальних робіт. Вона забезпечуює надійний захист очей та обличчя від впливу ультрафіолетових і інфрачервоних променів, бризок розплавленого металу та інших небезпек, що виникають під час зварювання. Завдяки сучасному дизайну та високоякісним матеріалам, ці маски стануть незамінним помічником для будь-якого зварювальника.
Особливості та переваги
- Міцний корпус: Виготовлений із легкого пластику з високою температурою плавлення.
- Зручна фіксація: Регульоване ступінчасте кріплення дозволяє налаштувати розмір для комфортного носіння.
- Оптичний елемент:
- Розмір – 98х55 мм.
- Клас – 1/2/1/1 для чіткого огляду та захисту.
- Швидкість реакції:
- Перехід із прозорого в темний режим – 1/30000 с.
- Налаштування переходу з темного в світлий – 0,25–0,8 с (3 режими).
- Регульоване затемнення:
- У режимі зварювання – від DIN 9 до 13.
- У прозорому режимі – DIN 4.
- Захист від УФ/ІЧ випромінювання: Забезпечує безпеку при роботі зі зварювальною дугою.
- Кількість сенсорів дуги: 4 сенсори для точного спрацювання.
- Режим шліфування: Наявність окремого режиму для універсального використання.
- Тип живлення: комбіноване(фотоелемент та два змінних елементи живлення CR2450).
- Розмір картриджа: 110х90х9 мм.
- Легка конструкція: Вага всього 460 г для зручності навіть при тривалому використанні.
Характеристики Маска зварювальника GTM Vision хамелеон (SUN7B GTM)
| Вага | 460 г |
| Клас світлофільтру | 1/2/1/1 |
| Мін. рівень затемнення | 9 DIN |
| Макс. рівень затемнення | 13 DIN |
| Поле зору світлофільтру | 98x55 мм |
| Робоча температура | -5..+55 С |
| Розміри картриджа світлофільтра | 110х90х9 мм |
| Ступінь проникнення світла | 4 DIN |
| Тип світлофільтру | хамелеон |
| Час увімкнення | 33.3 мкс |
| Додаткові функції | регулировка времени задержки, регулировка затемнения, регулировка чувствительности |
| Стан товару | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Защита от излучения | Ультрафиолетового, Инфракрасного |
| Светлое состояние, DIN | 4 |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 13 |
| Минимальная степень затемнения, DIN | 9 |
| Время срабатывания | 33.3 мс |
| Возможность работы с респиратором | Да |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Питание маски | Фотоэлемент |
| Вес | 0.46 кг |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 98 мм |
| Ширина смотрового окна | 55 мм |
| Размеры светофильтра | |
| Длина светофильтра | 110 мм |
| Ширина светофильтра | 9 мм |
| Высота светофильтра | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 162 ₴





