Зварювальний апарат ТехАС ТА-00-109
Зварювальний апарат інверторного типу Техас ТА-00-109 призначений для зварювання різних типів металів штучним електродом, методом ручного дугового зварювання.
Має унікальні характеристики:
- Робота від електрогенераторів усіх типів
- Стабільно працює за напруги мережі живлення від 140 до 250 В
- Робочий діапазон температур довкілля від -25 до +50 °C
Використання передових технологій у силовій імпульсній техніці, дає застосовувати цей зварювальний апарат, як для побутових потреб, так і в професійних цілях
Конструкція апарата має такі переваги
- Мікропроцесорне управління
- Забезпечує швидке та надійне спрацьовування систем інвертора як-от: "Гарячий старт", "Форсаж Дуги", "Антизалипання", "Захист від перегрівання", "Захист від короткого замикання"
- Комплектуючі від світових лідерів у виробництві напівпровідникових компонентів
- Використання IGBT-транзисторів останнього покоління.
- Застосування технології SMD-монтажу
- Технологія складання електронних компонентів, що забезпечує граничну компактність і надійність
- Виконання зварювального апарату має ступінь захисту IP21S
- Подвійне покриття лаком основної плати, а також додатковий захист місць із високим потенціалом ізоляційним компаундом
Характеристики Зварювальний апарат ТехАС ТА-00-109
Призначення: Електрозварювання Захист від перегріву: Так Напруга: 140-250 В Максимальний зварювальний струм: 250 A Мінімальний зварювальний струм: 20 А Країна-виробник товару: Китай Максимальна потужність: 6.4 кВА / кВт Діаметр зварювального електроду: 1.6-4 ммДодаткові характеристики
Гарячий старт: єФорсаж дуги: є
Антиприлипання електрода: є
Захист від перегрівання: є
Примусове охолодження: є
Клас захисту корпусу: IP21S
Клас ізоляції: H Розміри: 260 x 175 x 130 мм
Комплектація
- Зварювальний апарат
Тримач маси
Тримач електрода
Ремінь на плече
Інструкція
Гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальный сварочный ток | 20 А |
| Максимальный сварочный ток | 250 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение холостого хода | 250 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 6.4 кВА |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.4 мм |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 2.8 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 105 мм |
| Длина | 245 мм |
| Высота | 155 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 835 ₴






