Зварювальний напівавтомат EDON MIG-308 це надійний апарат з поліпшеними показниками потужності. Модель має міцні робочі вузли і корпус, велика кількість функцій, які роблять зварювання простіший. Цей унікальний агрегат використовують для зварювання напівавтоматичного виду, конструкцій з маловуглецевої сталі і стали з невисоким показником легування. Так само його застосовують для зварювання порошковим дротом, без подачі газу. Цей зварювальний апарат компактний, ефективний і дуже легкий. Його легко переносити з допомогою наплечного ременя. Є регулятор зварювального напруги і швидкості подачі дроту. Довжина дуги контролюється іншим регулятором.Свойства зварювального апарату досягають оптимального значення при використанні сталевого дроту діаметром 0,8 мм. Особливості: підключення рукава з євро роз'ємом, незалежна плавне регулювання швидкості подачі дроту, плавне регулювання зварювального напруги, заправка прволокі в рукав без подачі газу, швидка зміна полярності для зварювання
Технические характеристики Напівавтомат Edon MIG-308
Напряжение питания, В: 220 ±15%
Максимальный сварочный ток, А : 300 Минимальный сварочный ток, А: 20 Напряжение холостого хода, В: 61 Потребляемая мощность, кВт: 8.4 Номинальная длительность цикла,% (С): 35(25°C) Коэффициент полезного действия, %: 85 Класс защиты, IP / изоляции: 24 / F Форсирование дуги: Нет Максимальный диаметр электрода, мм: 4 мм Максимальный диаметр проволоки, мм: 1 Скорость подачи проволоки, м/мин: 2-10 Механизм подачи проволоки: Внутри аппарата Дисплей: Нет Комплектация Кабель массы - 1,2 м / Кабель держателя электрода - 2 м / Горелка MIG - 3м / Щиток / Щетка молоточек / Инструкция по эксплуатации / Гарантийный талон Упаковка: Коробка Bec, кг: 10.4 Бренд:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Edon |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Номинальный сварочный ток | 20 А |
| Максимальный сварочный ток | 300 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 8.4 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Максимальная скорость сварки | 10 м/мин |
| Минимальная скорость сварки | 2 м/мин |
| Продолжительность нагрузки | 85 % |
| Степень защиты IP | 24 |
| Вес | 10.4 кг |
- Цена: 10 999 ₴





