
Інверторний зварювальний апарат EDON MMA-365
2 690 ₴
- В наличии
- Код: MMA-365
- +380 (66) 872-26-82Сергій
Edon MMA 365 (IGBT) відрізняється надійністю, функціональністю та якістю роботи, залишаючи після себе рівний акуратний шов. Легкий, компактний і надійний апарат має високі показники ККД – 85%. Завдяки тому, що також цей апарат має напругу холостого ходу досить низьку – 60 В можна виконувати зварювальні роботи і при низькій напрузі. Пристрій підходить для професійних робіт – на СТО, у комунальних закладах чи на виробництві. Апаратом також можна користуватися вдома, на дачі, в гаражі.
Особливості Edon MMA 365 (IGBT) виконує зварювання електродами, що в діаметрі не перевищують 5 мм. Передбачено лінійний контроль зварювального струму. Електронне табло полегшує процес регулювання роботи апарату. Невеликий розмір і скромна вага пристрою в 3 кілограми дозволяє з легкістю переносити його на робоче місце і транспортувати на будь-які території.
Технічні характеристики
- Напруга живлення, В220 ±15%
- Номінальний вхідний струм, А 35
- Максимальний зварювальний струм, А 350
- Мінімальний зварювальний струм, А 20
- Напруга холостого ходу, 55
- Потужність, що споживається, кВт 4.7
- Коефіцієнт корисної дії, % 95
- Клас захисту, IP/ізоляції IP 21S/F
- Максимальний діаметр електрода, мм 4 мм
- Дисплей Є
- Габарити, мм (ВхШхД) 430*175*320
- Bага, кг 2.8
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edon |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальный сварочный ток | 35 А |
| Максимальный сварочный ток | 350 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Степень защиты IP | 21 |
| Коэффициент полезного действия | 95 % |
| Вес | 2.8 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 175 мм |
| Длина | 320 мм |
| Высота | 430 мм |
- Цена: 2 690 ₴





