Зварювальний напівавтомат Edon TB-425 A
Інвертор моделі EDON ММА TB-425A можна віднести до числа професійних зварювальних апаратів, які працюють в режимі ММА зварювання..
Модель цього зварювального апарата інверторного типу має досить скромну вагу, що забезпечує зручне і комфортне використання зварювального апарата.
Модель інвертора ММА 420 (220V) працює у досить широкому діапазоні мінімального і максимального струму (від 20 до 420 А).
Інвертор оснащений електронними дисплеями, що значно спрощує його використання під час роботи.
Це високоякісне і надійне обладнання для зварювання.
Особливості Edon TB-425 A
- Плати захищені спеціальним шаром, завдяки якому пил та волога не можуть призвести до негативних наслідків.
- Транзистори також захищають від зайвої вологи та бруду.
- Плавне регулювання зварювального струму в діапазоні 40-425А.
- При високій продуктивності, хороша економія.
- Використовується як для побутових робіт, так і для виробництва.
- Невелика вага та розміри відрізняють їх від потужніших і важчих.
Технічні характеристики Edon TB-425 A
- Напруження/частота, В/Гц: 220/50
- Потужність, кВт: 14
- Напруження холери, В: 75
- Тип зварки: MMA
- Ток зварки: постійний
- Мінімальний струм, А: 40
- Максимальний струм, А: 4225
- Діаметр електрода, мм: 1,6-5
- Робочий цикл, %: 60
- Охолодження: примусове
- Клас безпеки: IP21s
- Автоматичний підбір електрода
- Тип ізоляції: H
- Антиприлипання електрода: є
- Пуск з гарячого стану: є
- Термозахист: є
- Електронне табло: є
- Матеріал силових кабелів: мідь
- Вага, кг: 4,5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edon |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальный сварочный ток | 400 А |
| Максимальный сварочный ток | 425 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 8.5 кВА |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Продолжительность нагрузки | 65 % |
| Степень защиты IP | 21 |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Вес | 4.5 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 350 мм |
| Высота | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 959 ₴






