Інверторний зварювальний апарат FLINKE MMA -350 призначений для високоякісного зварювання, різання та наплавлення чорних та кольорових металів електродами на постійному струмі MMA. Має цифрове табло для зручності налаштування параметрів. Може експлуатуватися з електрод перерізом від 1,6 до 5 мм. Живиться від побутової мережі 160-250 В. Зварювальний струм регулюється в діапазоні 20-350 А. Наявність електронного табло забезпечує легке використання та налаштування зварювального інвертора. Плавне регулювання струму, функція “Гарячий старт” та “антиприлипання”, а також вбудований вентилятор охолодження забезпечує апарату тривалу роботу. Наявність металевого ящика дозволяє зручно транспортувати та зберігати його.
Характеристики
Країна виробник Польща
-
-
Вага 5 кг
-
Напруга живлення 220 В
-
Частота струму 50 Гц
-
Ступінь захисту IP 21
-
Напруга холостого ходу 65 В
-
Номінальний зварювальний струм 250 А
-
Максимальний діаметр електрода, який використовується 5 мм
-
Мінімальний діаметр електрода, який використовується 1.6 мм
-
Коефіцієнт корисної дії 85 %
-
Максимальний зварювальний струм 350 А
-
Мінімальний зварювальний струм 20 А
-
Тривалість навантаження 80 %
-
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flinke |
| Страна производитель | Польша |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальный сварочный ток | 250 А |
| Максимальный сварочный ток | 350 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение холостого хода | 65 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 10.8 кВА |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 10 кг |
- Цена: 4 299 ₴




