Опис Поршневий повітряний компресор 50 л GTM KABM2050 масляний
GTM KABM2050 - надійний і продуктивний компресор побутового класу з робочим тиском 8 бар. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для більшості базових завдань: продування поверхонь, підкачування коліс, під'єднання аерографів, фарборозпилювачів і малого пневмоінструменту.
Основні переваги компресора GTM KABM2050
- Надійний двигун з мідною обмоткою потужністю 1.8 кВт
- Збільшений до 47 мм діаметр поршня для більшої продуктивності
- 170 л/хв - максимальна продуктивність на виході компресора
- 8 бар - робочий тиск
- Якісний сталевий ресивер на 50 л
- Надійна автоматика
- Два виходи зі швидкознімним з'єднанням
- Точний манометр на кожному виході
- Захист двигуна за стандартом IP54
- Кабель живлення довжиною 1.5 м
- Колеса і зручна рукоятка для транспортування
Характеристики
| Вес | 31 кг |
| Количество степеней | 1 |
| Количество цилиндров | 1 |
| Конструкция | Масляный |
| Мощность | 1.8 кВт |
| Номинальное давление | 8 бар |
| Объем ресивера | 50 |
| Питание | От сети 220 В |
| Привод | прямой |
| Производительность | 170 л/мин |
| Размеры | 74х32х71 см |
| Состояние товара | Новый |
| Страна торговой марки | Украина |
| Тип двигателя | электрический |
| Тип компрессора | Поршневой |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип поршневого компрессора по применению смазки | Масляный |
| Тип поршневого компрессора по расположению цилиндров | Оппозитный(Горизонтальный) |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Тип компрессора по мобильности | Передвижной |
| Производительность | 170 куб. м/мин |
| Максимальное давление | 8 МПа |
| Объем ресивера | 50 л |
| Расположение ресивера | Вертикально |
| Степень защиты IP | 54 |
| Вес | 31 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 74 мм |
| Длина | 32 мм |
| Высота | 71 мм |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 1.8 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество колес | 2 шт |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
Информация для заказа
- Цена: 7 972 ₴




