Опис 50L GTM KAV3050 масляно-поршневий пневматичний компресор
GTM KAV3050 - це надійний і продуктивний компресор вітчизняного класу з робочим тиском 8 бар. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування він підходить для більшості основних завдань: видування поверхонь, накачування коліс, підключення аерографів, розпилювачів фарби та невеликих пневматичних інструментів.
Основними перевагами компресора GTM KAV3050
- Надійний двигун з мідною обмоткою потужністю 2,2 кВт
- Два поршня зі збільшеним до 47 мм діаметром для більшої продуктивності
- 290 л/хв - максимальна пропускна здатність компресора на виході
- Сталевий ресивер 50 л
- 8 бар - робочий тиск
- Надійна автоматизація
- Два виходи з швидкознімним з'єднанням
- Точний манометр на кожному виході
- Регулятор робочого тиску
- Захист двигуна IP54
- Кабель живлення 1,5 м
- Колеса і зручна ручка для транспортування
Особливості 50-літровий поршневий пневматичний компресор GTM KAV3050
| Міць | 2,2 кВт |
| Вага | 45 кг |
| Вимір | 71х31х65 см |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Гучність ресивера | 50 |
| Продуктивність | 290 л/хв |
| Кількість ступенів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Будівництво | Жирної |
| Диск | прямий |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Тип двигуна | Електричних |
| Тип компресора | Поршень |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип поршневого компрессора по применению смазки | Масляный |
| Тип поршневого компрессора по расположению цилиндров | Оппозитный(Горизонтальный) |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Тип компрессора по мобильности | Передвижной |
| Производительность | 290 куб. м/мин |
| Максимальное давление | 8 МПа |
| Объем ресивера | 50 л |
| Расположение ресивера | Вертикально |
| Степень защиты IP | 54 |
| Вес | 45 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 71 мм |
| Длина | 31 мм |
| Высота | 65 мм |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 2.2 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество колес | 2 шт |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
Информация для заказа
- Цена: 12 903 ₴




