Характеристики
Напруга генератора: 230 В
матеріал альтернатора: мідь
Рівень шуму: 95 дБ·А
Габаритні розміри :615x440x440
Кількість циліндрів двигуна: 1
Номінальні обороти двигуна: 3000 об/хв
Паливо: бензин
Охолодження двигуна/генератора: повітряне
Тип генератора :однофазний
Частота: 50;50
Ступінь захисту: IP23M
Тип запуску: ручний стартер
Стартове посилення: ні
Функція зварювання: ні
Коефіцієнт потужності: 1
Номінальна потужність генератора: 2.5 кВт
Максимальна потужність генератора: 2.8 кВт
Номінальний постійний струм: 8.3 А
Номінальний змінний струм: 12.2 А
Виконання: відкрите
Витрати палива:0.31 л/кВт·год
Вага: 40 кг
Потужність двигуна: 7 к.с.
Об'єм двигуна: 210 см3
Двигун: EnerSol
Модель двигуна: ES-210G
Об'єм паливного бака: 15 л
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронный |
| Конструкция | Стационарная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 8.3 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Максимальная мощность | 2.8 кВт |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | ES-210G |
| Объем двигателя | 210 куб. см |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 0.31 л/ч |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 615 мм |
| Высота | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вес | 40 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
- Цена: 10 499 ₴







