
Бетонозмішувач Rebiner RCS-195/1400
11 199 ₴
- В наличии
- Код: RCS-195/1400
+380 (98) 282-78-46
0982827846- +380 (66) 872-26-82Сергій
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бетонозмішувач
Rebiner RCS-195/1400
Бетонозмішувач Rebiner RCS-195/1400 використовується під час ремонтних та оздоблювальних робіт для приготування цементу, штукатурки та бетонного розчину для потреб малого будівництва. Чавунний вінець працює відносно тихо, не завдаючи незручностей під час експлуатації. Наявність двох коліс дозволяє зручно транспортувати бетонозмішувач по стільниковому майданчику. Зручний штурвал перекидання барабана дозволяє дозовано доставляти бетон безпосередньо в робочу зону. Двигун бетономішалки закритий захисним кожухом, який перешкоджає забрудненню.
Ключові особливості
- Два колеса для простоти переміщення по будівельному майданчику
- Наявність штурвала спрощує перекидання і дозволяє налаштувати кут нахилу при перемішуванні
- Двигун оснащений надійним захистом від перегріву
Технічні характеристики
- Напруга: 220 В
- Потужність: 1400 Вт
- Об'єм барабана: 195 л
- Кількість обертів барабана: 29 об / хв
- Діаметр барабана: 630 мм
- Висота барабана: 660 мм
- Зубчастий вінець: чавун
- Тип упаковки: картонна коробка
- Вага (в упаковці): 60 кг
- Габарити упаковки: 77 х 70 х 50 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | REBINER |
| Принцип действия бетономешалки | Гравитационный |
| Объем бака бетономешалки | 195 л |
| Диаметр отверстия барабана | 630 мм |
| Частота оборотов барабана | 29 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Возможность транспортировки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 77 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 60 кг |
Информация для заказа
- Цена: 11 199 ₴





