
Бетонозмішувач Rebiner RCS-175/1200
10 599 ₴
- В наличии
- Код: RCS-175/1200
+380 (98) 282-78-46
0982827846- +380 (66) 872-26-82Сергій
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бетонозмішувач
Rebiner RCS-175/1200
Бетонозмішувач Rebiner RCS-175/1200 використовується під час ремонтних та оздоблювальних робіт для приготування цементу, штукатурки та бетонного розчину для потреб малого будівництва. Чавунний вінець працює відносно тихо, не завдаючи незручностей під час експлуатації. Наявність двох коліс дозволяє зручно транспортувати бетонозмішувач по стільниковому майданчику. Зручний штурвал перекидання барабана дозволяє дозовано доставляти бетон безпосередньо в робочу зону. Двигун бетономішалки закритий захисним кожухом, який перешкоджає забрудненню.
Ключові особливості
- Два колеса для простоти переміщення по будівельному майданчику
- Наявність штурвала спрощує перекидання і дозволяє налаштувати кут нахилу при перемішуванні
- Двигун оснащений надійним захистом від перегріву
Технічні характеристики
- Напруга: 220 В
- Потужність: 1200 Вт
- Об'єм барабана: 175 л
- Кількість обертів барабана: 29 об / хв
- Діаметр барабана: 600 мм
- Висота барабана: 630 мм
- Зубчастий вінець: чавун
- Тип упаковки: картонна коробка
- Вага (в упаковці): 59 кг
- Габарити упаковки: 77 х 69 х 50 см
| Напруга | 220 В |
|---|---|
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1200 Вт |
| Об'єм барабану | 175 л |
| Кількість обертів | 29 об/хв |
| Вага | 59 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | REBINER |
| Принцип действия бетономешалки | Гравитационный |
| Объем бака бетономешалки | 175 л |
| Диаметр отверстия барабана | 600 мм |
| Частота оборотов барабана | 29 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Возможность транспортировки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 77 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 59 кг |
Информация для заказа
- Цена: 10 599 ₴





