
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000
9 799 ₴
- В наличии
- Код: RCS-155/1000
+380 (98) 282-78-46
0982827846- +380 (66) 872-26-82Сергій
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бетонозмішувач
Rebiner RCS-155/1000
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000 використовується під час ремонтних та оздоблювальних робіт для приготування цементу, штукатурки та бетонного розчину для потреб малого будівництва. Чавунний вінець працює відносно тихо, не завдаючи незручностей під час експлуатації. Наявність двох коліс дозволяє зручно транспортувати бетонозмішувач по стільниковому майданчику. Зручний штурвал перекидання барабана дозволяє дозовано доставляти бетон безпосередньо в робочу зону. Двигун бетономішалки закритий захисним кожухом, який перешкоджає забрудненню.
Ключові особливості
- Два колеса для простоти переміщення по будівельному майданчику
- Наявність штурвала спрощує перекидання і дозволяє налаштувати кут нахилу при перемішуванні
- Двигун оснащений надійним захистом від перегріву
Технічні характеристики
- Напруга: 220 В
- Потужність: 1000 Вт
- Об'єм барабана: 155 л
- Кількість обертів барабана: 29 об / хв
- Діаметр барабана: 570 мм
- Висота барабана: 610 мм
- Зубчастий вінець: чавун
- Тип упаковки: картонна коробка
- Вага (в упаковці): 45 кг
- Габарити упаковки: 78 х 69 х 47 см
| Напруга | 220 В |
|---|---|
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об'єм барабану | 155 л |
| Кількість обертів | 29 об/хв |
| Вага | 45 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | REBINER |
| Принцип действия бетономешалки | Гравитационный |
| Объем бака бетономешалки | 155 л |
| Диаметр отверстия барабана | 570 мм |
| Частота оборотов барабана | 29 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Объем бака растворосмесителя | 155 л |
| Характеристики электродвигателя | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Количество оборотов двигателя | 29 об/мин |
| Дополнительные функции | |
| Возможность транспортировки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 78 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Высота | 47 мм |
| Вес | 45 кг |
Информация для заказа
- Цена: 9 799 ₴





