Опис зарядної станції Stark T500
Універсальна зарядна станція Stark для дому , дачі, відпочинку на природі. Він може бути джерелом живлення для мережевих пристроїв, а також заряджати невелику портативну техніку (телефони, планшети, колонки Bluetooth) в режимі павербанка.
Зарядна станція Stark оснащена монохромним LCD-дисплеєм для відображення поточної інформації про режим роботи: рівень заряду станції, час роботи до повного розряду, автоматично розраховується на основі заряду батареї та енергоспоживання підключених пристроїв у режимі реального часу, інформація про помилки, якщо рівень споживання пристроїв перевищує потужність станції.
Зарядна станція Stark побудована на базі літій-іонних акумуляторів, завдяки чому має тривалий термін служби, відсутній саморозряд і ефект пам'яті.
- 518
- Літій-іонний(Li-on)
- Європейський
- 2 ч роз'єми постійного струму
- Роз'єм USB типу А
- Роз'єм USB типу С
- Гніздо прикурювача
- Розетка 220 В
- 3
- 1
- 2
- 518
- 1000
- Зарядка від автомобіля
- Зарядка від сонячної панелі
- З ручкою
- Подача електроенергії
- Швидка зарядка QC 3.0
- Стандарт
- 220
- З дисплеєм
- З індикатором рівня заряду батареї
- 9
- 24
- 5
- Перенапруга на вході
- Перенапруга на виході
- Пластик/Метал
- 31 х 17 х 21,3 сантиметрів
- 5,5 годин
- 6.6
- Чорний
- Зарядна станція
ZU 220V (мережа)
автомобільний зарядний пристрій
- Німеччина
Країна походження продукту
- Китай
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядная станция |
| Емкость аккумулятора | 140 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети, От автомобильной зарядки |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Количество заряжаемых устройств | 7 |
| Количество розеток | 2 |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 213 мм |
| Вес | 6.6 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для всего дома |
| Тип (версия) розеток | Европейский |
- Цена: 19 999 ₴







