Опис
| Виробник | PremiumPower |
| Країна-виробник | Італія |
| Батарея | Li-lon |
| Ємність батареї | 3,7 V, 600Аг,2200 Вт/г |
| Номінальна потужність, Вт | 2000 |
| Максимальна (пікова) потужність, Вт | 4000 |
| Розетки змінного току, В | 2*230 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Частота, Гц | 50 |
| Виходи | 2*USB,1*USB 3.0,1*Type C,4*DC 12V |
| Спосіб зарядки | від мережи,від сонця,від автомобиля |
| Час зарядки, годин | орієнтовно 7-8 |
| Час зарядки від сонця, годин | орієнтовно 9 |
| Час зарядки від авто, годин | орієнтовно 9 |
| Габаритні розміри, мм | 320*230*320 |
| Вага, кг | 18.5 |
| Комплектація | ✔ Зарядний пристрій від мережі - 1 шт; ✔ Зарядний прибор від авто - 1 шт; |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Зарядная станция |
| Емкость аккумулятора | 600 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки |
| Количество заряжаемых устройств | 8 |
| Количество розеток | 2 |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 260 мм |
| Вес | 18.5 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Состояние | Новое |
| Тип (версия) розеток | Европейский |
Информация для заказа
- Цена: 65 832 ₴





